Informacja o startowaniu na burmistrza Strumienia

Szanowni Mieszkańcy Gminy Strumień,

Kolejne wybory samorządowe przed nami. Postanowiłam ponownie ubiegać się o stanowisko burmistrza Strumienia. Pragnę wspólnie z Wami kontynuować działania, które już zostały rozpoczęte, a także podjąć nowe wyzwania w celu dalszego rozwijania naszej gminy.

Moim największym atutem jest pracowitość oraz doświadczenie, które zdobyłam przez lata pracy w samorządzie. Jako mieszkanka dostrzegam i rozumiem potrzeby naszej Małej Ojczyzny, a jako burmistrz realnie patrzę na nasze możliwości.

Nigdy nie obiecuję niczego na wyrost, ale też nie uciekam od wyzwań. Często słyszę od odwiedzających Strumień gości, jak również mieszkańców, że gmina bardzo pozytywnie zmieniła swoje oblicze, wypiękniała. Wtedy jestem dumna ze swoich współpracowników oraz z Was, Drodzy Mieszkańcy. Ostatnie lata to dobry czas dla gminy, czas rozwoju, działania i realizacji planów. Mam ogromną satysfakcję, że mogę uczestniczyć w tych zmianach.

Wiem jednak, że jeszcze nie wszystko udało się zrobić. Jeśli więc Waszą decyzją obejmę stanowisko burmistrza, nadal będę intensywnie pracować. Ciągle wiele możemy wspólnie poprawić.

Oddając głosy na mnie i na kandydatów na radnych, z mojego Komitetu Wyborczego, wybieracie Państwo dalszy dynamiczny i zrównoważony rozwój Gminy Strumień. Wybieracie uczciwość oraz sprawny samorząd, bez kłótni i awantur.

Z poważaniem

Anna Grygierek